Tesla kablosuz şarj cihazı satışa çıktı

0

Tesla kablosuz şarj cihazı

Tesla kablosuz şarj cihazı piyasaya çıktı. Şirketin, müşterilerin günlük ihtiyaçlarına karşılık verdiği ürünlerine bir yenisi daha eklendi

Tesla kablosuz şarj cihazı özellikleri

Elektrikli otomobilleri ile bilinen Tesla, bu sektördeki tecrübesiyle batarya teknolojileri konusunda önemli bir birikime sahip. Şirket, bu birikimiyle bireysel kullanıcılara hitap eden ürünler geliştirerek, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına da cevap veriyor. Son olarak tanıtılan kablosuz şarj cihazı ile bu ürünlere bir yenisi daha eklendi.

Şirketin daha önce duyurduğu PowerWall ile benzer bir tasarıma sahip olan ürün, 6000 mAh kapasiteye sahip. Bir adet USB Type-A ve bir adet USB Type-C girişi olan cihaz, 22 Wh gücünde.

5V/2A’lik girişi olan cihaz, sade tasarımının yanı sıra, temel şarj ihtiyacını karşılayabiliyor.

Ancak ürünün fiyatının diğer ürünlere kıyasla biraz pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Kablosuz şarj cihazları genel olarak 40 dolar civarı fiyat etiketine sahipken, Tesla’nın ürünü 60 dolardan satışa çıktı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>