Tesla Model 3 donanım paketi duyuruldu

0

Tesla Model 3 donanım paketi

Tesla Model 3 donanım paketi ile kullanıcılara eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayacak. Model 3 Track Package, Tesla Model 3’e yeni bir hava katacak.

Tesla Model 3 donanım paketi: Model 3 Track Package

Yeni elektrikli SUV aracı Model Y için teslimatlara başlayan Tesla, eski araçları için de yenilikler sunmaya devam ediyor. Tesla’nın en başarılı aracı Model 3 için de yeni bir donanım paketi de duyuruldu.

Model 3 Track Package isimli bu yeni donanım paketi, 5500 dolarlık fiyat etkiletiyle tanıtıldı. Donanım paketinde tasarım açısından ilk dikkat çeken ise Zero-G Performance Wheels jantlar oldu. Ayrıca bu paketle araca eklenen fren sıvısı ve pabucu da Model 3’ün pist sürüşleri için daha iyi bir duruma gelmesini sağlıyor. Yeni lastikler de sunan paket, pist sürüşlerinde drift yapma gibi farklı imkanlar da sunuyor.

Yeni donanımla birlikte daha spor özelliklere kovuşan Model 3’ün tam dolu depo ile 985 km yol gidebileceği de belirtiliyor. Model 3’te önemli iyileştirmeler sunan yeni donanım paketi ve içten yanmalı motor çalışmalarında ise Frank Orbist olduğu açıklandı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>