TikTok Clubhouse benzeri uygulama geliştirecek

0

TikTok Clubhouse

Clubhouse’un çok hızlı bir şekilde büyümesi, sosyal medya devlerini harekete geçirdi. TikTok Clubhouse benzeri bir uygulama geliştiriyor.

TikTok Clubhouse özelliklerini içeren uygulama geliştirecek

Son günlerin en popüler sosyal medya platformlarından biri de şüphesi Clubhouse. Sohbet odalarında kullanıcıların sohbete katılabildikleri veya dinleyici oldukları Clubhouse, birçok sosyal medya devinin de dikkatini çekti.

TikTok da Clubhouse’a olan ilgiyi dikkate alarak buna yönelik bir çalışma yapıyor. TikTok, tıpkı Clubhouse’da olduğu gibi kullanıcıların sohbet edebilecekleri online oda tarzı bir uygulama üzerinde çalışıyor. TikTok’un çatı şirketi ByteDance’ın bu uygulamanın geliştirilmesi aşamasında sona yaklaştığı belirtiliyor.

Clubhouse’un yükselişi diğer sosyal medya şirketlerini de harekete geçirmiş durumda. Örneğin, Twitter kullanıcılarının sohbet edebilecekleri bir özellik üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Benzer şekilde Xiaomi de MiTalk uygulamasını kullanıma sunmuştu. Elinde çok büyük bir kullanıcı kitlesi olan TikTok’un bu alanda bir uygulama geliştirmesi, tüm dengeleri değiştirebilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>