Tinder’da video profilleri için geri sayım başladı

0

Tinder giyim ve aksesuar

İnternette “hayırlı kısmet” arayışında çok yanlış bir adres olarak Tinder’ı tercih edenleri yakında ilginç bir sürpriz bekliyor olacak.

Uzun süreli ilişki arayanlar baskı yaptı

Dünyaca ünlü çöpçatan uygulaması Tinder, kullanıcıların video profil oluşturmasına imkan sağlayacak düzenlemeyi yakında yayında alacağını açıkladı.

Buna göre, kullanıcılar profillerine kendileri hakkında birden fazla video yükleyebilecekler. Ayrıca kullanıcıların sevgili arama kriteri artık sadece fotoğrafları sağa sola çevirmekten öteye geçiyor ve uygulama, ortak ilgi alanlarına, ortak hobilere, kişisel özelliklere göre arama yapmaya da izin verecek.

Yani artık, Tinder’da doğru insanın kendini bulmasını isteyenler de, doğru sevgilinin radarına girecek SEO bilinciyle profil oluşturmak durumunda olacak. Doğru hobiler, doğru ilgi alanları, doğru kişisel özellikler…

Bu yeni özellikler, bir süredir kullanıcıların talep ettiği ve sadece kısa süreli arkadaşlıkların ötesinde, daha ciddi eşleşmeler arayanları da tatmin edecek düzenlemelerin arasında yer alıyordu. Diğer bir deyişle, Tinder artık “hayırlı kısmet” arayanların da ilgi alanına girmeye başlayabilir.

 

 

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>