Toplantı odalarının yeni yardımcısı

0

Yealink_CP860İş dünyasında yaygın kullanım alanı bulan telekonferans çözümlerinde seçenekler de artmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen IP telefon üreticilerinden Yealink’in ilk telekonferans çözümü CP860, Türkiye’de Bircom tarafından satışa sunuldu.

Özellikle küçük ve orta ölçekli toplantı odalarında gerçekleştirilen telekonferans görüşmeleri için tasarlanan CP860, sahip olduğu niteliklerle şirketlerin önemli yardımcılarından biri olmaya aday.

Elmas biçimli köşeli tasarıma sahip olan Yealink CP860’ın Optima HD ses ve akustik yankı engelleme özellikleri sayesinde konuşma kalitesi üst seviyeye taşınıyor. Üç adet dahili mikrofon, üç metrelik dairesel alanda ses yakalayabilirken, opsiyonel olarak sunulan kablolu harici mikrofonla bu alan daha da genişletilebiliyor.

Yealink CP860’ın bir diğer dikkat çeken özelliği ise görüşmeleri kaydedebilmesi. İstenen telekonferans görüşmeleri USB portuna takılan harici diske kaydedilebilirken, PC’nin yanı sıra Skype ve Lync gibi softphone bağlantılar sayesinde yer ve cihaz bağımsız bir şekilde tümleşik iletişimin avantajlarından yararlanılabiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>