Türk girişimci Kickstarter’a damga vurdu!

0

türk girişimçi

Girişmcilerin maddi kaynak aradığı Kickstarter’da bir Türk girişimci 26 günde 398 bin dolar gibi ciddi bir destek almayı başardı. Peki, Kickstarter’a damga vuran bu girişim ile ne yapılacak?

Tesla Pickup özellikleri netleşmeye başladı!

Kickstarter’a damga vuran Türk girişimci!

MUWI isimli Amerikan ve Türk ortaklı firması, Kickstarter’da destek arayışı içine girdi ve 26 günlük süre içinde 398 bin dolar gibi büyük bir kaynak elde etti. Bu proje için koyduğu hedef ise 35 bin dolardı. MUWI’nin girişimi, kaynak için talep edilen sürenin bitmesine yaklaşık 3 gün kala, hedeflenen rakamın 10 katından fazlasını elde etmeyi başardı.

MUWI tarafından başlatılan projenin ürünü ise, video çekmek isteyenlerin işine yaracak son derece faydalı ekipmanlardan oluşuyor. MUWI adı verilen aksesuar, görsel açıdan şov yapmanıza yardımcı olacak bir cihaz. 

türk girişimci

Akıllı telefonlar ve DSLR fotoğraf makineleri ile tam uyumlu olan bu cihaz, video çekimlerinize fantastik hareketler eklemenize yardımcı olacak. 

muwi

Selfie çubukları, gimball’lar ve daha pek çok akseuar ile uyumu olan MUWI, nesne takibi yaparken, 4 eksenli optik görüntü sabitleme özelliklerinde de faydalanabilecek. 

YouTube video

Sinematik çekimler konusunda da yayınlanan örnekler son derece etkileyici, Ayarlanabilir tekerlik yapısı, görsel açıdan etkileyici açıları ve hareketleri yapmak üzere tasarlanmış. MUWI’nin başlattığı proje kapsamında yapılan bağışlar ise, farklı paketler ile ödüllendirilecek. Bağış yapanlar, yaptıkları bağış miktarına göre, MUWI’nin farklı paketlerine sahip olabilecek. 

Aksiyon kameraları ile DSLR fotoğraf makineleri, telefonlar ve aynasız fotoğraf makineleri için de uyumlu olan MUWI’nin Kickstarter linkine ve bağışlar karşılığında alabileceğiniz paketlere bu linke tıklayarak daha yakından bakabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>