Türk Telekom çekim alanını her açıdan güçlendiriyor

0

4.5G çekim noktalarının sayısını artıran Türk Telekom, sabit data şebekesini mobil şebekesi ile tamamlayıp oyun oynamayı ve maç yayınlarını takip etmeyi destekleyerek eğlence tarafında kesintisiz müşteri deneyimine olanak tanıyor. Mobil şebekesini güçlendirme adımlarını hediye kampanyaları ile destekleyen Türk Telekom’un, insan odaklılık ile tanımladığı kurumsal imajı son reklam kampanyasında da vurgulanıyor.

Türk Telekom’un reklam kampanyası özellikle mobil şebeke kullanımındaki önceliklerin nasıl değiştiğine de ışık tutuyor. Oyun ve eğlence odaklı kullanımda pandemi döneminde yaşanan artış ve yine aynı dönemde mobilitenin artmasının kampanyada vurgulanması yerinde görünüyor. Bunun altyapı tarafında yapılan yatırımlar dikkat çekici.

Türk Telekom, 4.5G çekim noktası sayısını iki yılda iki katına çıkarırken altyapısını yenilemeye yönelik adımlar da attı. Türk Telekom, kapsama gücüyle müşterilerinin mobil yaşam deneyimini zenginleştirirken değişen ihtiyaçlara uygun fırsatlarını da sürdürüyor.

Müşterilerine Online İşlemler uygulaması üzerinden ulaşabilecekleri Sil Süpür’le her hafta, her yöne dakikalardan 30 GB internete kadar birçok sürpriz hediye sunan Türk Telekom, “Siz de Türk Telekom’a gelin, iki yılda iki katına çıkan çekim gücümüzle 81 ilde mobil yaşayın” sloganıyla Türkiye genelinde sağladığı hizmet kalitesine vurgu yapıyor.

Mavi karavanlarıyla hafta sonu yola çıkan bir ailenin anlatıldığı reklam filminde; arkadaşlarıyla oyun keyfine tatilde de devam edebileceğini öğrenen çocuğun sevinciyle, ailenin değişen ihtiyaçlarını karşılayan Türk Telekom’la, mobil yaşamın çok daha kolay olduğu anlatılıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>