Turkcell’in İK uygulamalarına 5 ödül birden

0

Turkcell Grup İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Banu İşçi Sezen
Turkcell Grup İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Banu İşçi Sezen

Turkcell Grup, İnsan Kaynakları konusundaki başarılı çalışmalarıyla kazandığı ödüllerine uluslararası alanda yenilerini eklemeye devam ediyor. Brandon Hall tarafından ABD’de düzenlenen ve dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan “Mükemmeliyet Ödülleri”nde Turkcell, İK alanındaki başarılı programlarıyla tam beş kategoride “mükemmeliyet”le ödüllendirildi.

Bilgi ve gelişim alanındaki uzmanlığını tüm Türkiye’ye açarak eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağladığı dijital akademisi ile Turkcell Akademi’yi “Eğitimde Mükemmeliyet” kategorisinde “En İyi Genişletilmiş Kurumsal Eğitim Programı” gümüş ödülüne layık gördü. Böylece Turkcell Dijital Akademi henüz bir yılı dolmadan ilk ödülünü kazanmış oldu.

Turkcell Akademi, liderlik gelişim programı TEMBA ile “Yetenek Yönetimi ve İK’da Mükemmellik” kategorisinde “En İyi Liderlik Gelişim Programı” birincilik ödülünü aldı. Aynı kategoride Turkcell Satış Prim Sistem Tasarımı Projesi ile “En İyi Ödüllendirme ve Takdir Programı” gümüş ödülünü de almaya hak kazandı.

“Satış Antrenmanları” programı ile “Satış ve Pazarlamada Mükemmeliyet” kategorisinde “Satış Gelişim ve Performansında En İyi Program”  gümüş ödülünü kazanan Turkcell ayrıca; One Life uygulamasıyla “Teknolojide Mükemmeliyet” dalında “İK Alanında En İleri Teknoloji / En İyi İşgücü Yönetimi Teknolojisi” bronz ödülünün sahibi oldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>