Türkiye Yapay Zeka Haftası’nın beşincisi başlıyor!

0

Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi’nin (TRAI), geçtiğimiz yıllarda büyük bir ilgiyle karşılanan yapay zeka zirvesi Türkiye Yapay Zeka Haftası’nın beşincisi bu yıl 24-28 Ekim tarihlerinde online olarak gerçekleşecek. Dünyanın farklı noktalarından ve Türkiye’den uzmanlarla, finanstan üretime, perakendeden otomotive kadar pek çok sektörden katılımcıyı bir araya getiren Türkiye Yapay Zeka Haftası’nın bu yılki teması “Hayatımız Yapay Zeka”.

Etkinliğin bu yılki teması: Hayatımız Yapay Zeka

Türkiye’nin lider şirketleri, teknoloji devleri, yerli ve yabancı uzmanlar, akademisyenler ve girişimcilerden oluşan 50.000’in üzerinde katılımcıyı ağırlaması beklenmekte. Hafta boyunca sunum ve panellerde yapay zeka hakkındaki son gelişmeler paylaşılacak.

Zirve katılımcıları, aralarında Türkiye’nin önemli firmalarının üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı 150’den fazla konuşmacının sunumunu dinleme fırsatı bulacak. 

ING Türkiye, Turkcell, Huawei, Hewlett Packard Enterprise(HPE), Etiya, SAP, Microsoft, DT Bilişim, Exodus, Komtaş, Obase, Sestek, gibi dünyada ve Türkiye’de önemli başarılara imza atan firmalarının desteği ve katılımıyla gerçekleşecek Basın Etkinliğinde siz değerli basın mensubu dostlarımızı da aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Katılımcılar/Akış  

  • Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi’nin Kurucusu Halil Aksu 
  • Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Daire Başkanı Furkan Civelek 

Basın Lansmanı Panel Katılımcıları

  • ING Türkiye Teknolojiden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Wouter Meijs
  • Etiya Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Uğur Gemici
  • HPE Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak* ve Mert Sarıkaya (GMY)
  • Huawei Türkiye Ar-Ge Genel Müdür Yardımcısı Boran Demirciler
  • SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan
  • Turkcell Dijital İş Servisleri Genel Müdürü Gürkan Arpacı – Teyit Bekleniyor*

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>