Uber ödül programını duyurdu

0

Uber ödül

Uber ödül programı ile müşterilerine yönelik yeni fırsatlar sunacak. Ulaşım sektöründeki dev şirket, ödül programı ile rakibi Lyft’e meydan okuyor.

Uber ödül programı nasıl işleyecek?

Paylaşılan bilgilere göre ödül programı 4 aşamadan oluşuyor. Bu aşamaların en temeli ise Blue üyelik. Blue üyeliğe sahip müşteriler, kazandıkları her 500 puan için 5 dolar değerinde Uber Cash kullanabilecek. Gold üyeler ise daha esnek bir hizmete sahip olacak. Rezervasyon iptali sonrasında ilk 15 dakika içerisinde yeniden rezarvasyon yapılırsa müşteriden ücret alınmayacak.

Blue ve Gold üyeliğin üstü olan Platinum üyelikte ise müşteriler sabit fiyatlardan yararlanabilecek, havaalanı ulaşımları için öncelikli olacaklar. En büyük paket olan Diamond üyeler ise 7/24 en iyi sürücülere erişebilecek. Ayrıca Uber Eats uygulaması üzerinden 3 adet ücretsiz yemek siparişi verebilecekler.

Ancak bu hizmet ilk olarak kısıtlı olarak sunulacak. Miami, New Jersey, Denver, Tampa, New York, Washington D.C., Philadelphia, Atlanta ve San Diego’da başlayacak olan üyelik modelinin diğer şehirlere ne zaman geleceği henüz bilinmiyor. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>