UberPITCH, girişim fikrini ve yatırımcıyı buluşturuyor!

0

Türkiye’deki girişimlere destek vermek isteyen Uber, 22 Mart’ta UberPITCH aracını İstanbul sokaklarında dolaştıracak.

Uber, Girişim fikrini paylaşmak isteyen gönüllülerle yatırımcıları 15 dakikalık bir yolculuğa çıkarıyor. Fikir aşamasından, ürün aşamasına kadar tüm girişimlere açık olan UberPITCH’e son başvuru tarihi 18 Mart.

Birbirinden güzel hediyeler girişim fikirlerinin

22 Mart‘ta İstanbul sokaklarında dolaşacak her bir UberPITCH aracının içindeki yatırımcı, adaylar arasından en iyisini belirleyecek ve kazanan tüm girişimler 1000 TL’lik Uber kredisi, girişim seviyesine bağlı olarak 6 aylık İTÜ Çekirdek Ön Kuluçka veya İTÜ Magnet İleri Aşama Girişimcilik Merkezi’ne giriş hakkı gibi  birbirinden güzel hediyelerle ödüllendirilecek.

Girişim fikrini yatırımcılarla buluşturma fırsatı verecek olan UberPITCH, Türkiye’nin önemli yatırımcıları Arda Kutsal, Arif Akdağ, Cem Soysal, Dilek Dayındarlı, Fırat İşbecer, Nevzat Aydın ve Yomi Kastro‘nun içinde bulunacağı araca kayıt olmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>