Varant piyasası artık cepte

0

Deutsche Securities Menkul Değerler Genel Müdürü Albert Krespin
Deutsche Securities Menkul Değerler Genel Müdürü Albert Krespin

Deutsche Bank, yatırımcılara varant piyasasını kolaylıkla takip etmesi adına Foreks Mobile’a entegre varant uygulamasını yatırımcılarla tanıştırdı. Deutsche Bank varant entegrasyonuna sahip Foreks Mobile, Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlere hiçbir ücret ödemeden indirilebiliyor. Foreks Mobile,  yatırımcılara 22 farklı dayanak varlıkta hali hazırda piyasada işlem görmekte olan 286 varant ve yayılma varantının detaylarına ve parametrelerine cep telefonu veya tablet ile her an her yerde ulaşabilme imkanı sunuyor.

Foreks Mobile uygulamasının anlık ve hızlı takibin önemli olduğu varant piyasasına yeni bir soluk getireceğine inandığını vurgulayan Deutsche Securities Menkul Değerler Genel Müdürü Albert Krespin sözlerine şöyle devam etti:

Yatırımcılar bu uygulama aracılığıyla piyasa takibi yaparak anlık varant fiyatı ve oranlarını hesaplayabiliyor. Mobil uygulama üzerinden varant özelinde bir çok bilgilendirici dokümana erişebilmenin yanı sıra seminerlere ve günlük bültenlere ulaşabiliyor. Foreks Bilgi Hizmetleri AŞ’den alınan verilere göre 33 farklı aracı kurum ve banka üzerinden işlem imkanı da veren mobil uygulama ile yatırımcılar ekonomik takvime ve teknik analiz raporlarına ulaşma fırsatına da sahip oluyor. Ancak yatırımcıların yatırım kararlarını izahnamenin incelenmesi suretiyle vermeleri gerekmektedir.”

Deutsche Bank,  Foreks Mobile uygulaması hakkında sunacağı bilgilendirici dokümanlar, videolar ve günlük bültenler ile yatırımcılar için erişimi kolaylaştırarak en son Foreks Hizmetleri A.Ş.verilerine göre  420 bin indirme, 160 bin tekil, 27 bin aktif alım satım işlemi yapan kullanıcıya varantların dünyasını açıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>