Veri koruma kullanıcı grubu biraraya geldi

0

EMC’nin 68 farklı şehirde gerçekleştirdiği uluslararası “DPUG Data Protection User GroupVeri Koruma Kullanıcı Grubu” etkinlikleri serisinin Türkiye ayağı GlassHouse Türkiye’nin desteğiyle Kartepe Resort’ta yapıldı.

Mevcut kullanıcılara yönelik hazırlanmış zengin içeriğin yurtdışından ve Türkiye’den konusunda uzman konuşmacılar tarafından sunulduğu programda, EMC’nin veri yedekleme, arşivleme, profesyonel raporlama ve veri depolama replikasyonu gibi ihtiyaçlara dönük kritik çözümlerindeki son gelişmeler paylaşıldı. Günün önemli sürprizi ise gizlilik anlaşması imzalandıktan sonra yapılan yol haritası sunumlarıydı. Ar-Ge çalışmalarının paylaşıldığı bu sunumlar, kullandıkları çözümlerin sürekli iyileştirilmesine şahit olan katılımcıların heyecanla izlediği ve karşılıklı iletişimin en yoğun olduğu oturumlardı.

DPUG Türkiye ayağıyla ilgili görüşlerini aldığımız GlassHouse Türkiye CEO’su Emre Pekar, EMC ile birlikte gerçekleştirdikleri etkinliklerin ilk elden bilgi paylaşımını sağlayarak müşteri memnuniyeti ve güveninin artmasına katkıda bulunmasından memnuniyetini dile getirdi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>