Virtual Instruments CEO’su ülkemizi ziyaret etti

0

Gerçek zamanlı alt yapı performans yönetimi çözümleri sağlayan Virtual Instruments CEO’su John W. Thompson dünya turu kapsamında İstanbul’da müşterileri ve iş ortağı Data Market ile bir araya geldi. John W. Thompson, “Türkiye pazarının gelişmekte olan ve takip edilmesi gereken bir pazar olduğunu aynı zaman da burada yer almalarının kendileri için stratejik bir önem taşıdığını belirterek şunları söyledi:

“Türkiye’de tüketici teknolojilerine odaklanıyoruz. Tüketici odaklı teknolojininen büyük kullanıcısı ve aynı zamanda en büyük özel bankası müşterilerimizden birkaç tanesi. Müşterilerinize sürekli iyi hizmet verebilmek için sistemlerinizi iyi durumda tutmanız gerekiyor. Çalışma yöntemimiz Amerika ve Asya-Pasifik’te işimize yaradı ve Türkiye’de de kesinlikle işimize yarayacak.

Türkiye’de fırsatlarının büyük olduğunu düşünmesek burada olmazdık

Bölge modelinin teknolojiyi en iyi şekilde temsil edebilecek sistem entegrasyonunu sağlamak olduğunu belirten John W. Thompson, Türkiye’deki iş ortağı Data Market ile en iyi şekilde çalışarak, VI’ın Türkiye pazarında yeni müşteri deneyimleri sağlamaları ve var olan müşteriler için en iyi çözümü sağlayan firma olduğunu belirtti. Bunun için “Virtual Instruments teknolojisini, Data Market çalışanlarına entegre ederek kullanıcılarımızın en iyi teknoloji ve hizmeti almalarını sağlamaları için özen gösterdiklerini” söyledi.

Müşteri memnuniyetinden bir adım ötesi için çalışıyoruz

Data Market Genel Müdürü Murat Boyla: “Sistem entegrasyonu sağlayan şirketlerin sadece donanıma odaklanarak sektörde ilerleyebilmesi mümkün değil. Tabii ki işimizin bir parçası, vazgeçemeyiz ama ek olarak hem müşterilerimizin, hem bizim, hem ortaklarımızın özetle tüm paydaşların mutlu olabileceği modeller ve çözümler üretmek gerekiyor. İşte bu nedenle Virtual Instruments ile birlikte çalışıyoruz. Biz müşterilerimize katma değerli çözümler sunarak, işleri için faydalar sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti kavramını bir adım öteye götürüp müşterilerimizde coşku yaratmak istiyoruz. Sistem entegrasyonu alanında gelir büyüklüğü sıralamasında ilk dörtte yer alan firmalardan biriyiz. VI bizim için önemli stratejik iş ortağımızdır. VI’ın Türkiye’deki ilk ve tek yetkili iş ortağı olarak amacımız müşterilerimize sunmuş olduğumuz yenilikçi iş çözümleri ile hedeflenen verimliliğin artırılmasıdır.

Fatih Sarı

Yaklaşık 20 yıldır teknoloji yazıyor. Deneyimlerini paylaşabilmek ve kurumu daha da büyütebilmek adına SDN Bilişim ailesine katıldı. TechInside yayın koordinatörü olarak görev yapıyor. Beşiktaş aşığı, evli ve Kartal isimli bir erkek çocuk babası...

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>