Waymo CEO’su CES 2019’da konuşacak!

0

ces 2019

Bu sene 811 Ocak 2019 tarihlerinde ABD‘nin  Las Vegas‘ın Nevada şehrinde düzenlenecek olan CES 2019 fuarındaki etkinliğin detayları belli olmaya başladı.

Türkiye’de her cüzdanda 2 kredi kartı var!

Waymo CES 2019’a geliyor!

Waymo CEO‘su John Krafcik, CES 2019 Teknoloji Liderleri (LIT) Akşam Yemeği adı altında 600‘den fazla konuk ve üst seviye teknoloji uzmanlarını bir araya getiren ve yalnızca davetlilerin katılabileceği bir etkinlik planı olduğunu duyurdu.

Krafcik, 9 Ocak çarşamba günü otonom sürüş uygulamalarını tartışmak için FOX Business Network‘ün programına da katılacak. 

Fuarı gerçekleştiren CTA‘nın CEO‘su Gary Shapiro buluşma gecesi hakkında, “John otomobil ve otonom sürüş teknolojileri ile ilgili daha güvenilir ve gerçekçi adımlar atmak istiyor. İnanıyorum ki bunu da ekibiyle başarıyor.” dedi. 

CES 2019’da 20 farklı kategoride 4.500 katılımcı şirket olacak. Günlük hayatımızda ve çeşitli noktalarda kullandığımız bir birinden farklı teknolojik ürünün en gelişmiş ve yeni hallerini ilk kez karşımıza sunuyorlar.

ces 2019

Waymo nedir?

Wayno otonom araçlarla ilgili teknolojik parçalar üreten bir teknoloji şirketi. Piyasadaki en gelişmiş sürücüsüz araç teknolojilerine sahip olan şirket de diyebiliriz.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>