Web kamera aydınlatması için yeni dönem

0

web kamera aydınlatması

Amp Light, web kamera aydınlatması için yeni bir girişim başlatıyor. Amp Light ile artık yayıncıların yayın kalitesi daha kaliteli olacak.

Web kamerası aydınlatması için dönüşüm zamanı

Web yayıncılığının gittikçe ileri bir noktaya taşınmasıyla birlikte, bu alanda yeni ürünler de piyasaya çıkıyor. Amp Light bu alanda yayıncıların elini kolaylaştıracak bir girişim başlattı.

Kickstarter’da bağış toplamaya başlayan Amp Light, web yayıncılığında kameralara yeni bir standart getiriyor. Monitöre veya masaya tutturulabilen Amp Light, profesyonel makineler için de uyum sağlıyor.

Üzerinde çift renkli 80 adet LED bulunan Amp Light, benzersiz bir aydınlatma sağlıyor. Bununla birlikte batarya tam dolu iken 14 saate kadar kullanılabiliyor.

Bağış toplamaya devam eden Amp Light için 99 dolar karşılığında Mart ayıyla birlikte dağıtıma çıkacak. Çok kısa bir sürede 100 bin dolar bağış toplamayı başaran Amp Light, planlandığı şekilde kullanıcılarıyla buluşacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>