Windows 95’li ofis simülasyon oyunu

2

Oyun dünyasında simülasyon türünün her zaman farklı bir yeri olmuştur ve bu türe ilgi duyan insanların sayısı hiç de az değil. Tır şoförü olduğumuz Euro Truck Simulator ve doktor olduğumuz Surgeon Simulator‘dan sonra şimdi de bir “ofis çalışanı” simülasyonu çıktı.

Windows 95 nostaljisi!

Tasarım profesörü Pippin Barr tarafından geliştirilen “It Is As If You Were Doing Work” sizi Windows 95 zamanlarına geri döndürüyor ve o zamanlarda yapılan ofis işlerini başarıyla yapmanızı istiyor. Ücretsiz bir tarayıcı oyunu olarak geliştirilen bu oyunun en güzel tarafı, Windows 95’in özlediğimiz görüntülerini ve seslerini bize tekrar yaşatıyor olması.

Bu haber de ilginizi çekebilir: Nokia ile Xiaomi anlaştı

Oyuna giriş yapmak için ilk olarak bir kullanıcı adı ve şifre girmeniz gerekiyor. Daha sonra karşınıza çıkan Windows 95 masaüstünde oyunun size verdiği görevleri yerine getiriyoruz. Kimi zaman e-mail yazıyor kimi zaman da kutucukları dolduruyoruz.

Windows 95

Bu arada bir süre çalıştıktan sonra ara verebiliyor ve işletim sisteminde yer alan oyunları oynayarak biraz kafa dağıtabiliyoruz. Ayrıca kişiliğiniz yansıtacak duvar kağıdını belirlemek de sizin elinizde.

Eğer siz de bu ilginç simülasyon oyununu oynamak istiyorsanız bu link üzerinden  giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Adamı çok sinir ediyor. Tam oyun oynayacağım ekrana sürekli birşeyler getiriyor :(

  2. Ya gerçekten her ay aynı konuyu ekrana taşımaktan bıkmadınız mı? ben bıktım artık Windows 95 postları görmekten

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>