Xiaomi Clubhouse benzeri uygulama geliştirdi

0

Xiaomi Clubhouse

Xiaomi Clubhouse benzeri uygulaması MiTalk’ı piyasaya sürdü. Xiamoi MiTalk ile yeni trende uyum sağlamayı hedefliyor.

Xiaomi Clubhouse benzeri uygulama: MiTalk

Teknoloji odaklı ürünleriyle son yılların büyüyen markası Xiaomi, uygulamalarıyla da ses getiriyor. Son günlerin trend uygulama Clubhouse, Xiaomi tarafından farklı bir şekilde geliştirildi.

Xiaomi’nin piyasaya sürdüğü MiTalk uygulaması, tıpkı Clubhouse’da olduğu gibi kullanıcıların sesli sohbet etmesini sağlıyor. Şu anda MiTalk ilk olarak kapalı beta testleriyle kullanılıyor. Beta sürümünden sonra Clubhouse’da olduğu gibi davetiyelerle kullanıcıların hesap oluşturabilmesi planlanıyor.

MiTalk uygulaması özellikle profesyonel kişilerin görüşlerini bildirmesine ve fikir alışverişinde bulunulmasına odaklanıyor. Ayrıca isteyen kullanıcıların farklı konular oluşturabilmeleri ve arkadaşları / meslektaşları ile iletişim kurabilmeleri hedefleniyor. Clubhouse’un Şubat ayında engellenmesinin ardından Xiaomi’den gelen MiTalk uygulaması, çok stratejik bir hamle oldu. Uygulamanın özellikle Çin’de büyük bir başarı yakalama potansiyeli bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>