Zoom optimizasyon çalışmalarına devam ediyor

0

Zoom optimizasyon

Zoom optimizasyon için yeni bir adım attı. Yeni optimizasyonlarla birlikte Zoom, aydınlatma ve eğlence odaklı önemli yenilikler sunmaya başladı.

Zoom optimizasyon çalışmalarıyla ön planda

Salgın döneminde en hızlı büyüme gösteren platformlardan biri olan Zoom, güvenlik açıkları ile gündemden düşmemekteydi. Ancak Zoom hem güvenliği hem de kullanıcı deneyimini artıracak yenilikler sunmaya devam ediyor.

Zoom tarafından yapılan yeni optimizasyonlarla artık daha iyi bir görüntülü görüşme deneyimi sunuluyor. Yeni parlaklık optimizasyonu ile kullanıcılar kamera karşısında ten parlaklığını ayarlayabiliyor ve daha iyi görünebiliyor. Bir diğer optimizasyonla çeşitli renk filtreleri, korsan bandı, uzay kaskı gibi filtreler kullanılabiliyor. Sanal arka plan menüsünde yer alan bu filtreler, kullanıcıların daha eğlenceli bir görüntülü görüşme yapmasını sağlıyor.

Daha verimli ve akıcı bir görüşme için arka plan gürültüsü konusunda da iyileştirmeler yapıldı. Farklı seviyelerde ayarlanan kullanıcılara sunulan bu özellikle, kullanıcılar arka plan gürültüsünü engelleyebiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>