ZUBİZU’ya rezervasyon özelliği geldi

0

ZUBİZU’ya eklenen ve ekranın sağ alt köşesinde kullanıcıların hizmetine sunulan yeni Z Butonu ile şehrin en iyi restoranlarına rezervasyon yapmak sadece bir dakika sürüyor. Arkadaşlarla buluşmak, keyifli bir akşam yemeği ya da iş yemeklerinde şehrin birçok lokasyonundaki popüler restoranlar arasında seçim konusunda öneriler getiren uygulama; yer bulmak konusunda da ZUBİZU kullanıcılarını bir adım öne taşıyor.

İş hayatının kaçınılmazı: Yemekler

Şehrin seçkin restoranlarından oluşan ZUBİZU üyesi restoranları aynı sayfada görmek ve seçim yapmak artık kolaylaşıyor. Tek dokunuşla dünya mutfaklarından örnekler sunan pek çok restoranı bir arada bulmak mümkün. Zuma, Nusr-Et, Capricorn ve Da Mario gibi şehirdeki yeme-içme lokomotifi olan restoranların yanı sıra yeni açılmış lezzet ve trend mekanlarına kadar pek çok noktada ZUBİZU ile hem ödeme, hem rezervasyon avantajı sağlanıyor.

– ZUBİZU ile 100’ü aşkın mekan ve restoran hakkında detaylı bilgi sunuyor, keşfetme imkanı veriyor.

– Seçilen restoranda kolayca rezervasyon yapılabiliyor.

– Rezervasyon detayları ve restoranın lokasyonu, SMS veya e-postayla yemeğe katılacak diğer kişilere göndermek mümkün.

– Rezervasyon günü kullanıcının telefonuna hatırlatma SMS’i gönderiliyor. 

 

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>