2020’de Ethereum fiyatı yükselecek mi?

0

Ethereum fiyatı

Kripto para piyasası 2020 yılında büyük bir dalgalanma yaşıyor. Peki 2020’de Ethereum değeri yükselecek mi yoksa yatırımcılar hayal kırıklığına mı uğrayacak?

Ethereum fiyatı için tahminler

Bilindiği gibi 2019 yılı kripto para piyasası için büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Biriçok kripto para birimi 2019 yılında dibe vurmuş, Ethereum’un değeri de Bitcoin karşı yüzde 50 düşüş göstermişti.

Kirpto para piyasasının ünlü analistlerinde Lydia Yeboah Frempong, 2020 yılına yönelik kendi tahminlerini paylaştı. Frempong, Bitcoin’den sonra dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’a dikkat çekti.

Frempong, 2020 ilk çeyreğinde Ethereum fiyatının pik yaptığını ve yüzde 98 artış yaşadığını söyledi. Ethereum’un bu yükselinin 2020’deki performansının kısa bir gösterimi olduğunu belirtti.

2020’nin Ethereum’un yılı olacağını söyleyen Frempong, hard fork ile ağ güçlendirme ve DeFi projelerinin sayısının artmasının Ethereum’un değerini artıracağını söyledi. Ayrıca son dönemdeki dalgalanmalara rağmen Ethereum’un iyi bir grafik izlediğini de söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>