Anadolu Bilişim’de yeni genel müdür

0

Anadolu Bilişim Hizmetleri Genel Müdürü Yakup Kadri Ünal
Anadolu Bilişim Hizmetleri Genel Müdürü Yakup Kadri Ünal

Anadolu Bilişim’de genel müdürlük görevi için yeni atama duyurusu yapıldı. 2012 Nisan ayından beri şirket bünyesinde görev alan ve 2014 Mart ayından beri Teknoloji Çözümleri ve Hizmetleri Direktörlüğü’nü sürdüren Yakup Kadri Ünal, Anadolu Bilişim Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı. Yakup Kadri Ünal, görevi İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta olan Bülent Gönç’ten devraldı.

1971 yılında Ankara’da doğan Yakup Kadri Ünal, 1989 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra lisans eğitimini 1995 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. 2002 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Yüksek Lisans Programı’ndan mezun olan Ünal; Pamukbank, Tanı İletişim ve Koç.Net’te çalıştıktan sonra 2012 Nisan ayında Anadolu Bilişim’de Veri Merkezi Hizmetleri Müdürü olarak göreve başladı. 2014 Mart ayı itibarıyla Teknoloji Çözümleri ve Hizmetleri Direktörü olarak Anadolu Bilişim’de görevini sürdüren Yakup Kadri Ünal 1 Temmuz’da şirketin Genel Müdürü oldu. İngilizce bilen Ünal, evli ve iki çocuk babası.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>