Apple AirPods satışa sunuldu

0

Apple, kablosuz kulaklığı Airpods’u, tam bir onur meselesi haline getirmişti. Piyasaya çıkışı çok geciken kulaklıklar için Tim Cook’un tüm şirketi alarma geçirdiği biliniyordu.

Apple bugün yaptığı duyuru ile AirPods’un Apple.com/tr adresinden online olarak sipariş edilebileceğini ve önümüzdeki hafta müşterilere teslim edilmeye başlayacağını duyurdu.  Kulaklıklar ayrıca Apple Store’larda, Apple Yetkili Satıcılarında ve belirli iletişim operatörlerinde satışa sunulacak.

AirPods, yüksek kaliteli ses ve uzun pil ömrüyle zahmetsiz bir kablosuz dinleme deneyimi sağlıyor. Bu kulaklık daha önce mümkün olmayan bir kablosuz ses deneyimiyle müzik dinleme, telefonla görüşme, TV programları ve film izleme, oyun oynama ve Siri kullanma biçimimizi yeniden icat etmek için gelişmiş teknolojilerden yararlanıyor.

Siri destekli kablosuz kulaklık

AirPods tek dokunuşla Apple Watch, iPad ve Mac’iniz de dahil olmak üzere kullanıcının iCloud hesabına bağlı tüm aygıtlara bağlanıyor. Gelişmiş sensörler AirPods’un kulakta olup olmadığını algılıyor ve müziği otomatik olarak oynatıyor veya duraklatıyor.

AirPods’a çift tıklandığında Siri etkinleşiyor. Kullanıcı Siri üzerinden dinlemek istediği şarkıyı seçebiliyor, yol tarifleri alabiliyor, telefon görüşmeleri yapabiliyor veya diğer Siri görevlerini yerine getirebiliyor.

Yeni Apple tasarımı kablosuz AirPods, şarj kutusuyla birlikte Apple.com/tr adresinden 779,00 TL fiyatla satın alınabiliyor. Cihaz, önümüzdeki hafta müşterilere telim edilmeye başlanacak.

AirPods, ABD, Almanya, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Çin, Fransa, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, Japonya, Kanada ve Meksika dahil 100’den fazla ülke ve bölge satışa çıktı.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>