Aruba Prolink ile Network çözümlerinde anlaştı

0

HPE’nin henüz HP olduğu dönemde bünyesine kattığı şirketlerden Aruba Prolink distribütörlüğünde Türkiye’de faaliyet gösteriyordu. Şimdi “Bir Hewlett Packard Enterprise Şirketi” adıyla çalışan ve ağ çözümleri alanında sektöre özgü çözümler sunan Aruba’nın Türkiye’deki ilk distribütörü Prolink ise bugüne kadar kablosuz ağ çözümleri özelinde iş birliğini sürdürüyordu.

Önceki gün gerçekleşen basın toplantısında, Aruba Prolink ile iş ortaklıklarını Network çözümlerini de kapsayan yeni bir distribütörlük anlaşmasıyla ileri taşıyacaklarını açıkladı.

1 Haziran Tarihinde Mikla Restoran’da gerçekleşen Basın Toplantısı Prolink İş Birim Müdürü Burcu Akpınar’ın açılış konuşması ile başlayarak Prolink Genel Müdürü Ken Bradley’in konuşması ile devam etti. Bradley, Prolink ve Aruba a Hewlett Packard Enterprise Company arasındaki başarılı iş ortaklığının bu anlaşma ile bir adım daha ileriye taşındığına değindi. Aruba tarafından geçen hafta gerçekleştirilen EMEA Atmosphere Etkinliğinde alınan EMEA Bölgesi En İyi Distribütör ödülünün bu başarının göstergesi olduğunu söyleyerek “Bizim için büyük bir ödül, çok gururluyuz” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

HPE Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak ise yapılan anlaşmanın önemini vurgulayarak tüm EMEA bölgesinin en iyi distribütörü olarak seçilen bir distribütörle Türkiye’deki işbirliğimizi geliştirerek çalışmaya devam ediyoruz, mutluluğunu yaşıyoruz ve geleceğe güvenle bakıyoruz sözlerini kullandı.

HPE Türkiye Ülke Müdürü Ersin Uyar ise konuşmasında “HPE ile Aruba birleşmesinde bizlere en fazla destek veren ve o geçişin kolay olmasını sağlayan bir firma olarak Prolink’i tanımlarken yaklaşık 500 Distribütör arasından birinci olarak alınan EMEA Bölgesi En İyi Distribütör ödülü ile ilgili olarak Tüm Prolink ve Aruba ekibini tebrik etti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>