Bitcoin durmak bilmiyor!

0

Dünyanı kasıp kavuran Bitcoin, durmanda yükselmeye devam ediyor. Henüz 1 ay olmadan 5500 dolar seviyelerine kadar gerileyen sanal para birimi değerini üçe katladı.

bitcoin

Bitcoin 15 bin dolar limitlerine ulaştı

Son yıllara damga vuran ve geleceğin para birimi olma yönünde hızla ilerleyen Bitcoin, yükselişine ara vermeden devam ediyor. Yüzlerce insanın yatırım yapmak istediği ancak bilgi eksikliğinden dolayı uzaktan takip etmekle yetindiği para birimi, piyasadaki çalkantılara aldırış etmeden yükseliyor.

Xiaomi halka açılıyor

Yaklaşık 2 ay önce 3600 dolar seviyelerinde olan ve bir anda dikey bir yükseliş ile değerini ikiye katlayan para birimi, geçtiğimiz haftalarda 10 bin dolar barajını gelmişti. Sonrasında ise ani bir düşüş ile 5500 dolara kadar indi. Bu noktada yatırım yapanlar ise her geçen gün daha da mutlu oldu diyebiliriz. Son günlerde hızla yükselen sanal para birimi, bugün 15 bin dolar barajına dayandı. 7 Aralık 2017 itibariyle 14800 dolar olan para birimi, günlük döviz kurunda ise 57 bin TL gibi inanılması zor bir değere ulaştı.

Steam’in sanal para birimi kararı şaşırttı

Kısa bir süre önce analistlerin iddiaları ise şu an için gerçekleşti. Kısa vadede 14 bin dolar barajını aşacağı söylenmişti. Asıl büyük iddia ise 2022 yılında 60 bin dolar gibi astronomik bir rakamın bekleniyor olması. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>