Bloomberg Bitcoin raporu yayınladı

0

Bloomberg Bitcoin

Bloomberg Bİtcoin raporu ile piyasaya yönelik detaylı bilgiler başladı. Bloomberg’in raporu Bitcoin ve altın için olumlu bir tablo çiziyor.

Bloomberg Bitcoin için umutlu

Koronavirüs salgınının ekonomik faturası tüm dünya için çok ağır oluyor. Goldman Sachs, salgın nedeniyle ekonomide yüzde 35 küçülme yaşanacağını öngörüyor.

Birçok ülke para basarak bu dönemi en az hasarla atlatmaya çalışsa da ekonomideki dalgalanmalar halen devam ediyor. Resmi para birimlerinde yaşanan dalgalanma, tüm gözlerin kripto paralara yönelmesine neden oldu. Bloomberg, Bitcoin ve altın piyasasına yönelik yeni bir rapor yayınladı.

Raporda, Bitcoin’daki dalgalanmanın azalacağı ve salgın sonrasında daha istikrarlı bir davranış göstereceği belirtiliyor. Bitcoin için bu dönemin önemli bir olgunlaşma dönemi olduğu belirtilen raporda, altın piyasasıyla da bir karşılaştırma bulunuyor.

Bloomberg, Bitcoin’in altına benzer bir değer deposu olması için süreçteki olgunlaşmasının devam etmesi gerektiği vurgulanıyor.

Aşağıdaki grafikle, Bitcoin ve altın piyasasındaki dalgalanmayı görebilirsiniz.

Bloomberg Bitcoin

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>