Techinside Google News
Techinside Google News

CDT TechDay 21 Haziran’da Ankara’da gerçekleştirilecek

21 Haziran 2023 tarihinde, gerçekleşecek olan "CDT TechDay 2023" etkinliğinde, teknoloji dünyasındaki en son gelişmeler tartışılacak.

21 Haziran 2023 tarihinde, Divan Ankara Otel Çankaya’da gerçekleşecek olan “CDT TechDay 2023” etkinliği, teknoloji dünyasındaki en son gelişmeleri takip etmek ve elektronik ile kablolama konularında tasarım, üretim ve test teknolojileri alanındaki yenilikleri, önde gelen uzmanlardan öğrenmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

21 Haziran 2023 tarihinde, Divan Ankara Otel’de gerçekleşecek olan “CDT TechDay 2023” etkinliği, teknoloji dünyasındaki en son gelişmeleri takip etmek, elektronik ve kablolama konularında tasarım, üretim ve test teknolojileri alanındaki yenilikleri dünyadaki önde gelen uzmanlardan öğrenmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

- Advertisement -

Müşterilerinin hedeflerine ulaşması için sunduğu katma değerli hizmetler ve düzenlediği etkinliklerle sektörün öncüsü konumunda olan CDT Bilgi Teknolojileri’nin düzenlediği “CDT TechDay 2023” , 21 Haziran günü Ankara’da gerçekleşecek. CDT TechDay 2023, mühendisler, yöneticiler ve uzmanların bir araya gelerek elektronik sektörünün gelişen ve değişen teknolojilerini, tasarım, test ve üretim sistemlerindeki en son yenilikleri ve bu konulardaki karmaşık yapıları hayata geçirme süreçlerinde yapılan farklı uygulamaları doğrudan müşteri deneyimleri üzerinden paylaşacakları bir platform sunuyor.

CDT TechDay 2023 etkinliğinde, katılımcılar geleceğin teknolojilerini keşfedebilecek, sektör liderleriyle network oluşturabilecek ve yeni iş fırsatlarına erişebilecek. Ayrıca, parallel oturumlar ve paneller aracılığıyla yeni stratejiler, en iyi uygulamalar ve geleceğe yönelik vizyonlar hakkında bilgi edinme fırsatı yakalayacaklar.

İnovasyonun başkentinde devrim niteliğinde konular paylaşılacak

Elektronik tasarım ve üretim teknolojileri konusunda Türkiye’de uzun yıllardır düzenlenen en kapsamlı etkinlik olan CDT TechDay, özel uzmanlık gerektiren çok sayıdaki konunun katılımcılara sunulduğu ve katılımcıların etkileşimli bir ortam yakaladığı teknoloji sektörün önemli bir etkinliği olarak konumlanıyor.

Teknolojik ürünleri ve yeni teknolojileri başarılı uygulamalarla birleştirerek  katılımcılara sunan CDT TechDay, sektörlerinin önde gelen profesyonellerini değer katan bilgi paylaşımı odağında bir araya getiriyor. Etkinliğin genel oturumunda paylaşılacak bazı konu başlıkları,”Reinventing the Industry: “Additively Manufactured Electronics”, “Driving Innovations with Siemens Digital Threads” ile bu alanlarda Türkiye ve dünya çapında hayata geçirilen başarı hikayeleri olacak. Öğlenden sonra gerçekleştirilecek paralel oturumlarda ise uzman konuşmacılar, PCB (Design & Anlalysys), IC (Design & Verification), Smart Manufacturing, Integrated Electrical System Design, Reliability Engineering ve XJTAG (Test Systems) konularında gelişen teknolojiler, ürünler ve uygulamalar hakkında bilgi aktaracak.

CDT Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Alpay Göğüş düzenledikleri etkinlikle ilgili şunları söyledi: “CDT TechDay 2023, elektronik ürünlerin tasarım ve üretim süreçlerine odaklanan bir etkinlik. Savunma, Otomotiv, Uzay, Uçak ve Tüketici ürünleri gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için dünyadaki örnekler arasında özel bir konuma sahip. Bu organizasyon, katılımcıların ilgi alanlarına hitap eden teknoloji trendlerini, müşteri deneyimlerini izleme, paylaşma ve geliştirme imkanı sunuyor. Türkiye’de benzeri bulunmayan ve küresel ölçekte sayılı organizasyonlardan biri olması bizim için gurur verici. Sabah oturumlarında konuk konuşmacılar, geleceği ve gelişmeleri vizyoner bir yaklaşımla katılımcılara aktaracak. Öğleden sonra ise paralel oturumlar düzenlenerek farklı konular ele alınacak. Bu yıl, ilk defa düzenlenecek olan Capital Kullanıcı Grubu toplantısı, kablolama konusunda derinlemesine bilgi paylaşımı için bir platform olarak planlanıyor. Ayrıca, çok katmanlı üretim teknolojilerinin elektronik dünyasındaki kullanımı ve stratejik iş birlikleriyle sağlanan imkanlar da katılımcılarla paylaşılacak. Aynı etkinlik kapsamında, global tasarım yarışmasında ödül kazanan uygulamaların ödülleri de sahiplerine takdim edilecek.”

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir