Cisco bulut güvenlik platformu için ortaklık kurdu

0

Cisco bulut güvenlik platformu

Cisco bulut güvenlik platformu için JupiterOne ile iş ortaklığı yapıyor. Ortaklık, kurumlara tüm siber varlıklarına daha fazla görünürlük, güvenlik ve uyumluluk getirecek.

Cisco bulut güvenlik platformu için JupiterOne ile çalışacak

JupiterOne ve Cisco, işletmelere bir dizi siber güvenlik hizmeti sağlamak için tasarlanmış genişletilmiş bir bulut güvenliği ve güvenlik operasyonları ortaklığını duyurdu.

JupiterOne ile Cisco Secure Cloud Insights, kurumlara tüm siber varlıklarına daha fazla görünürlük, güvenlik ve uyumluluk boşluklarını belirlemeye yönelik yollar ve soruşturmaların yanı sıra sorunlara verilen yanıtları hızlandırmanın yollarını sunmayı umuyor.

Cisco Güvenlik Platformu ve Müdahale Kıdemli Başkan Yardımcısı Al Huger, hibrit çalışma devam ederken, güvenlik ekiplerinin, ister genel bulutta, ister özel bulutta veya başka bir yerde barındırılsın, uygulamalarının görünürlüğüne her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Huger, “JupiterOne ile Cisco Secure Cloud Insights, bir kuruluşun bulutta yerel ve hibrit BT ortamlarında güvenlik duruşu hakkında derin bir bağlam sağlıyor. SecureX ile birleştirildiğinde Secure Cloud Insights, merkezden şubeye ve ev ofisine kadar her yerde ve her yerde, herhangi bir ağ veya bulutta kullanıcıları, cihazları, verileri ve uygulamaları korumayı basitleştirir” dedi.

İki şirket, Secure Cloud Insights’ın “kapsamlı genel bulut envanteri ve öngörüleri, bulut tabanlı varlıklarda gezinmek için erişim hakları ve güvenlik uyumluluğu raporlaması” getireceğini söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>