Coiny Pro ile kripto para işlemleri hızlanıyor

0

coiny pro

Kripto paralara ilgi her geçen gün artıyor ve her gün daha çok kullanıcı kripto paralara yatırım yapmak istiyor. Türkiye’de kripto paralarla yapılan işlem hacmi günlük birkaç milyon dolar gibi önemli bir seviyede ve bu miktar her geçen gün artma potansiyeline sahip. Kripto para alıp satmak için dünyada iki tip uygulama var: Borsalar ve cüzdanlar.

Borsalar geleneksel yatırım araçlarında olduğu gibi al sat yapmak isteyen kullanıcıların bir tahtaya al sat emirleri girdiği ve bu emirlerden eşleşenlerin gerçekleştiği platformlar. Binance, Kraken, Coinbase Pro, Huobi, dünyada ilk akla gelen borsalar. Mevcut borsaların bazı öne çıkan problemleri, kullanım zorluğu, yeterli sayıda kripto para seçeneğinin olmaması veya görselleştirme, limitli emirler gibi geleneksel borsaların sahip olduğu araçlara sahip olmaması.

Coiny Pro sayesinde saniyeler içinde alım ve satım yapabiliyorsunuz

Cüzdanlar ise kripto para alıp satmanın daha basit yolu. Kullanıcılar emir defteri yerine sabit bir fiyattan anında kripto para alıp satabilirler. Bu açıdan bir bankanın mobil uygulamasından dolar alıp satmaya benzetilebilir. Coinbase, Lykke dünyada ilk akla gelen cüzdanlar. Mevcut cüzdanlar ise kripto paralarla yeni tanışan kullanıcıların kullanabileceği kadar kolay, kullanışlı değil.

Coiny Pro, Coiny tarafından geliştirilen kripto varlık borsasıdır. Coiny Pro’ya Coiny hesabınızla giriş yapıp, hesabınızı doğruladıktan sonra hemen ticaret yapmaya başlayabilirsiniz. Şimdiden BTC, ETH, LTC, XRP ile işlem yapabileceğiniz Coiny Pro’ya her geçen gün yeni kripto paralar ve pariteler de eklenecek. Standart al sat emirleri dışında kullanıcıyı koruyacak önlemler ve modern grafiklerle daha gelişmiş bir şekilde kripto varlık ticareti yapabilirsiniz. Coiny Pro’ya buradan ulaşabilir ve hemen kripto varlık ticaretine başlayabilirsiniz.

Kripto varlık cüzdanı Coiny ile kripto para satın alma ve satma işlemi saniyeler içerisinde gerçekleşir. AL ve SAT butonlarına bastıktan sonra sadece satın almak ya da satmak istediğiniz tutarı girmeniz yeterlidir. Coiny ile aynı zamanda kredi kartı ile de kripto para alabilirsiniz. Coiny ile bir arkadaşınıza rahatça kripto para gönderebilirsiniz veya işlem yaptığınız başka uygulamalardaki kripto paralarınızı Coiny cüzdanınıza gönderip güvenle saklayabilirsiniz. Şimdiden BTC, ETH, LTC, XRP ile pek çok kripto para ile işlem yapabileceğiniz Coiny Pro’ya her geçen gün yeni kripto paralar da eklenecek. Coiny uygulamasını iOS telefonunuza buradan, Android cihazınıza ise bu adresten indirebilirsiniz.

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>