DenizBank, telefon bankacılığını Skype’a taşıdı

0

DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran
DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran

Müşterilerinin ihtiyaç duyabilecekleri her an her yerde ulaşılabilir olmak amacı ile çalışmalarını sürdüren DenizBank İletişim Merkezi, finans sektöründe yenilikçi bakış açısıyla bir ilke daha imza atarak, Skype üzerinden İletişim Merkezi’ne erişim uygulamasını hayata geçirdi.

Müşterilerine telefonun dışında Açıkdeniz İnternet Bankacılığı’ndan Chat, Mobildeniz ve fastPay uygulamaları üzerinden de sesli arama ve Chat ile çağrı merkezine ulaşım imkanı sağlayan Denizbank İletişim Merkezi, 444 0 800 üzerinden verdiği tüm hizmetleri bu kanallardan da sunuyor.

Intertech tarafından geliştirilen uygulama ile Skype üzerinden Denizbank İletişim Merkezi’ne hem yurtdışı hem de yurtiçinden; cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan “skypedestek.denizbank“ hesabı üzerinden sesli arama yapılarak ulaşılabilecek. Skype üzerinden İletişim Merkezi’ne bağlanan müşteriler Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde hizmet alabilecekler.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran, kullanıcılara maksimum kolaylık sağlama anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla bankacılık sektöründe ilk olan inovatif uygulamalara imza atmaya devam edeceklerini belirtti. Hıçkıran, “BAI – Finacle Global Banking Innovation Awards 2014’te dünyanın en inovatif bankası ödülünü alan bankamız, yenilikçi bakış açısı ile müşterilerimize maksimum fayda sağlayacak uygulama ve hizmetleri, tüm kanallarımızda olduğu gibi İletişim Merkezi’mizde de hayata geçirmeye devam edecektir. Özellikle yurtdışında yaşayan ve sıklıkla seyahat eden müşterilerimizin bu uygulamamızı çok aktif kullanacaklarına eminiz. Müşterilerimizin bize ihtiyaç duyabilecekleri her an, her yerde yanlarında olacağız.” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>