Techinside Google News
Techinside Google News

Dijital girişimcilik etkinliği e-Founder, Boğaziçi Üniversitesi’nde!

Türkiye’nin ilk dijital girişimcilik etkinliği e-Founder, Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK)  tarafından bu sene 6.’sı düzenlenen Türkiye’nin ilk ve en prestijli dijital girişimcilik etkinliği e-Founder, 6 Kasım 2022 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezi’nde yüz yüze olacak şekilde gerçekleşecek.

Girişimcilik ekosisteminde birbirinden farklı maceralara sahip seçkin insanların bir araya geleceği etkinlikte, bir girişimin ortaya çıkmasından büyümesine ve dijital girişimcilik alanına kadar birçok konu ele alınacak.

- Advertisement -

Girişimcilik ekosistemine e-Founder ile yeni bir pencere açılıyor!

Bu yıl zirveye Yeni Nesil Kafası, Obilet, 212, Simya, Trio Mobil, Bolt, QNBeyond, Carvak, Ludus, Fortune Mine Games, Gleam Games, Komunite.com ve Orkun Işıtmak gibi girişimcilik ekosisteminin içinde bulunan birçok girişim ve yatırımcı şirket katılacak.

Etkinlik sırasında çekilişlerin yanı sıra etkinliğe katılanlara indirim kodları hediye edilecek.

Etkinlik anında birçok farklı kişiyle bir arada bulunarak; ağını genişletme, alanında uzman eğitmen ve konuşmacılarımızla sohbet etme imkanı bulabilecek olan katılımcılar, interaktif atölye çalışmalarına da katılabilecek.

Etkinliğe katılmak için başvuru linki: https://biletino.com/e-icx

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir