DJI 6K çözünürlüklü kamera tanıttı

0

Reklam ajanslarının, film yapımcılarının ve YouTuber’ların hayatını değiştiren drone’lar için havadan 6K çözünürlükte çekim yapmak mümkün

Çinli drone üreticisi DJI, kameralı drone kameraları konusunda çıtayı bir seviye daha yukarı taşıyarak, 6K çözünürlükle çekim yapabilen kameraya sahip bir kamera modelini tanıttı.

Zenmuse X7 isimli yeni DJI kamera sistemi hem 6K kamera hem de hareket dengeleyici ekipmanla beraber geliyor. Cihaz ayrıca kullanıcılarına Cinema Color System isimli güçlü bir yazılım da sunuyor. Bu yazılımla beraber kullanıcılar filmleri çok gelişmiş yeteneklerle düzenleyebiliyor. Kameranın çıplak fiyatı $2,699 dolar olarak belirlendi. Kullanıcılar kamerada kullanmak için farklı lensler satın almak istediğinde her lensin fiyatı da $1,299. Ayrıca 4 lensli bundle paketini satın almak isteyenler için firma $4,299 dolarlık bir paket de sunuyor.

 Zenmuse X7’nin Kasım ayında satışa çıkması bekleniyor. Yeni kamera ile beraber 2018’deki turizm, gezi, spor, macera vloglarında 6K çözünürlüğün de daha sık görülmesi bekleniyor. Markanın yeni drone kamerası hakkında yayınladığı tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>