Endüstri 4.0 neden bu kadar önemli?

0

endüstri 4

CEO Club etkinliğinde, çok sayıda önemli yönetici bir araya geldi. Bu önemli etkinliğin en dikkat çeken konusu ise dünyanın da gündeminde olan Endüstri 4.0 ana gündem maddesi oldu.

endüstri 4.0

Endüstri 4.0 kavramının önemi

TechInside olarak yerinde takip ettiğimiz etkinlikte, Silver Springs Network EMEA Genel Müdürü Burak Aydın’a mikrofonu uzattık ve hem CEO Club hem de Endüstri 4.0 hakkındaki görüşlerini aldık.

Silver Springs Network EMEA Genel Müdürü Burak Aydın, ülke olarak Endüstri 4.0’a çok ciddi şekilde önem vermemiz gerektiğini vurguladı.

Modern kahramanlar ortaya çıktı!

Bu konuya ek olarak, gelişmekte olan ülkelerden gelişmiş ülkelere yoğun bir şekilde yaşanan beyin göçünün, Türkiye için ciddi bir handikap oluşturabileceğini ifade eden Burak Aydın, bunun önüne geçilmesinin son derece kritik bir hamle olacağını belirtti. 

Sizleri CEO Club etkinliğinde, yorumlarını aldığımız Burak Aydın ile yaptığımız röportaj ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler! 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>