Epson’dan son sürat tarayıcı

0

WorkForce-DS-860-lifestyleÇift taraflı A4 beslemeli model, dakikada 65 sayfa / 130 görüntüye ulaşan tarama hızı ile 300 dpi’de renkli tarama yapma özelliğine sahip.

Hızlı ve kolay belge iş akışı için ideal olan DS-860, JPEG sıkıştırma özelliği sayesinde büyük hacimli tarama işlemlerini çok süratli sonuçlandırıyor. Ayrıca ReadyScan teknolojisiyle taramadan önce ısınma süresine ihtiyaç da duyulmuyor.

Belge yönetimi ve bulut sistemlerine sorunsuz entegrasyon

Epson Document Capture Pro ile DS-860’ı belge yönetim sistemine kolaylıkla dahil ederek iş akışını hızlandırıp, taranan bilgileri yakalayıp dönüştürmek ve belge doldurma sistemine dağıtmak mümkün. Buna ek olarak barkod tanıma ve bölgesel OCR özellikleri, dosya adlandırma ve klasör oluşturma gibi yüklü belge süreçlerini otomatikleştirmeye yardımcı oluyor.

Tarama yazılımı dahil

Epson Scan, metin zenginleştirme ve otomatik çarpıklık giderme dahil birçok gelişmiş belge görüntüleme özelliği sunuyor. Epson DS-860 ile .docx, .xlsx ve .pptx. formatlarında tarama yapmak mümkün.

TEMEL ÖZELLİKLER:

Yüksek tarama hızı: 300dpi renklide bile dakikada 65 sayfa / 130 görüntüye kadar yüksek tarama hızı.

Belge yönetimi ve bulut sistemine sorunsuz entegrasyon: Document Capture Pro

Çok çeşitli sürücü desteği: WIA, TWAIN ve ISIS

Daha hızlı işleme: JPEG donanım sıkıştırma

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 1.209$+KDV

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>