Ethereum rekor kıracak mı?

0

Ethereum rekor

Kripto para sektöründe araştırma görevlisi olarak çalışan Tom Lee, Ethereum rekor kıracak yorumunu yaptı.  Tom Lee, rekor için 2019 yılı sonunu işaret etti.

2019 sonunda Ethereum rekor kıracak

Kripto para sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Fundberg’te araştırma görevlisi Tom Lee, Ethereum hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Şu anda 225 dolar seviyelerinde olan Ethereum’un 2019 yılı sonunda rekor kıracağını söyledi. Tom Lee, 2019 yılı sonunda Ethereum’un 1,900 dolar ile tarihinin en yüksek seviyesine ulaşacağını belirtti.

Daha önce 2018 Ocak ayında 1,349 dolar seviyesini gören Ethereum, bu değer ile rekor kırmıştı. Ancak kripto para piyasasında yaşanan düşüş ile 225 dolar seviyelerine kadar gerilemişti.

Bitcoin hakkında da konuşan Lee, yıl sonunda Bitcoin’in 22000-25000 dolar seviyelerine ulaşacağını söyledi.

Ancak uzmanların kripto para birimleri hakkında bu şekilde çok fazla ve farklı yönlerde yorum yapıldığını da unutmamak gerekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>