Experteam ‘Fikri Geleni’ ödüllendiriyor

0

Experteam İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Barış Seyis
Experteam İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Barış Seyis

Platform ile çalışanların, iş süreçleri veya uygulamaları geliştirecek fikirlerinin toplanması hedefleniyor. Fikrim Geldi’ platformu ile ilgili konuşan Experteam İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Barış Seyis, “Platform ile şirket çalışanları, iş süreçlerini geliştirmek için istediği fikri sunabiliyor. Fikirler bir havuzda toplanarak değerlendirmeye alınıyor. 4 farklı kategoride değerlendirilen fikirlerden uygulanabilir olanları çeşitli hediyelerle ödüllendiriliyoruz” dedi.

Yılda 150 fikir toplamayı hedeflediklerini vurgulayan Aslı Barış Seyis, proje hakkında şunları söyledi: “Projeyi fikirlerin tüm şirketin yararına kullanılması, hep birlikte daha vizyoner, paylaşımcı ve yaratıcı bir kültürün oluşturulması amacıyla hayata geçirdik. Gelen fikirler içerikleri, uygulanabilirlik potansiyelleri ve yaratacağı katma değerleri göz önüne alarak 4 kategoride yöneticilerimizin oluşturduğu Komitelerde değerlendiriliyor. Bu kriterler çerçevesinde ‘Bunu saymayız, yine bekleriz’, ‘Dünya buna hazır değil’, ‘Umut var’ veya ‘Gol olur’ diyor ve uygun olan fikirleri özel ödül ile ödüllendiriyoruz. Projeyi hayata geçireli kısa bir zaman olsa da ilgi çeken birçok fikir geldi. 2 ayda bir gelen fikirleri uygulamaya koyup, platformdaki akış hakkında da bilgilendirmeler yapacağız. Bu proje tüm grup şirketlerimize açık ve böylece çalışanlarımıza çözümün bir parçası olma fırsatı veriyoruz. Yaşayan, canlı bir proje olacak. Platform geliştikçe çok fazla olgun fikirlerin ortaya çıkacağına inanıyoruz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>