Techinside Google News
Techinside Google News

Firmalar verilerini paylaşmadan finansal sağlıklarını ölçebilecekler!

eLogo ve Agra Fintech iş birliği ile hayata geçirilen yeni çözüm işletmelere verilerini paylaşmadan finansal sağlıklarını ölçme ve özel bankacılık ürünlerine kolayca erişme imkânı veriyor

İş birliği kapsamında geliştirilecek derin gömülü finans projesinin merkezinde, veri güvenliği ve müşteri izni gibi kritik unsurlar bulunuyor. Bu kapsamda işletmelere hangi verilerin işlendiği ve bu verilerin nereye aktarıldığı konularında tam bir şeffaflık sağlanacak.  

Son dönemdeki gelişmelerle birlikte gömülü finansın yeni bir fintech kavramı olarak ortaya çıktığını ifade eden eLogo Genel Müdürü Başak Kural, “İşletmelerin günlük iş süreçleri oldukça yoğun durumda. İş akışını uçtan uca ele aldığımızda süreçlere entegre olmayan finansal teknoloji çözümleri eklemek, beklenen değeri ve verimlilik artışını ortaya çıkarmıyor.

- Advertisement -
eLogo Genel Müdürü Başak Kural
eLogo Genel Müdürü Başak Kural

eLogo olarak tasarladığımız fintech ürünlerinde, iş akışını detaylıca analiz ederek ihtiyacı tespit ediyor ve sürece bütünleşik bir şekilde çözümümüzü entegre ediyoruz. İş süreçlerinin temeli olan Logo ERP sistemlerinin içerisine fintech çözümlerimizi konumlandırıyoruz.

Agra Fintech iş birliğiyle geliştirmeye başladığımız ERP içi derin gömülü finans uygulaması da bu yaklaşımımız için çok önemli bir örnek. Geliştireceğimiz derin gömülü finans uygulaması sektörde öncü bir uygulama olmakla beraber müşterilerimizin, ihtiyaç duyduğu anda Logo ERP sistemleri içerisinden kolaylıkla kredi gibi finansman tekliflerine erişime olanak sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Agra Fintech Kurucu Ortağı Muharrem Uğurelli
Agra Fintech Kurucu Ortağı Muharrem Uğurelli

Agra Fintech Kurucu Ortağı Muharrem Uğurelli ise, “Bu iş birliği, Agra Fintech ve eLogo’nun güçlü teknolojik altyapıları, deneyimli ekipleri ve uzman kadrolarının yenilikçi bakış açıları ve değer yaratmaya duydukları tutkunun bir sonucu. Agra Fintech olarak Türkiye’nin ERP sistemi içinde çalışan yenilikçi gömülü finans uygulamasını geliştirecek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu projenin temel hedefi, işletmelere finansal sağlıklarını ölçme ve ihtiyaçlarını önceden belirleme konusunda büyük bir avantaj sunmanın yanı sıra hassas finansal verilerin daha güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlamak. İşletmeler, finansal performanslarını artırma ve daha bilinçli finansal kararlar alma konusunda önemli bir adım atmış olacaklar” dedi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir