Ford yılbaşı kazağını tanıttı

0

Ford yılbaşı kazağı

Ford yılbaşı kazağı ile takipçilerini şaşırttı. Ford’un tanıttığı bu yılbaşı kazağının teknoloji bir ürün olması da dikkat çekti.

Ford yılbaşı kazağı ile sosyal mesafeyi koruyor

Otomotiv sektörünün dev isimlerinin dönem dönem farklı ürünlerle takipçilerinin karşısına çıktığını görüyoruz. Yeni yıla sayılı günler kala Ford, teknolojik bir kazakla takipçilerini şaşırttı.

Ford’un tanıtımını yaptığı kazak, pandemiyle hayatımızda yer edinen 1.5 metrelik sosyal mesafeye dikkat çekiyor. Kazan üzerinde bulunan projektörler, kıyafeti giyen kişiden 1.5 metre uzağa çam ağacı aydınlatması yansıtıyor. Bu da kullanıcılar için farkındalığı artırıyor.

Bu kazak sayesinde kullanıcılar, bisiklet veya scooter sürerken hem çevrelerini aydınlatıyor hem de kendileri için güvenli bir mesafe sağlıyor. Kazağın oldukça kalın bir yapıda olması, kullanıcıların mont giyme ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

Ford’un bu kazağı her ne kadar her kesimden tüketiciye hitap etmese de otomotiv sektöründeki bir şirket için dikkat çekici bir çalışma diyebiliriz. Ford’la birlikte diğer otomotiv üreticileri de farklı konseptlerde yılbaşı özel ürünlerini tanıtabilirler.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>