Google+ 2 Nisan’da kapanıyor

0

Google’ın sosyal medyada söz sahibi olmak için yıllarca yaptığı denemelerin sonuncusu ve en büyük yatırımı olan Google+, Facebook’a mağlup olduğunu çok önceleri ilan etmişti.

Güle güle Google+

Google’ın kullanıcı veri tabanını tutmak ve diğer Google servisleriyle entegre etmek için açık tuttuğu ama kimsenin aktif olarak kullanmadığı sosyal medya servisi artık kapılarını kapatıyor.

2 Nisan’da kişisel kullanıcılara erişimi kesilecek olan Google+, yine de kurumsal kullanıcılar profesyonel amaçlar için kullanımda olacak.

Kurumsal kullanıcılar ise Google+ üzerinde web servislerine erişimi kontrol etmeye ve kendi servisleri ile Google servisleri arasında bağlantı kuracak uygulamalar geliştirmek için Google+ veri tabanını kullanmaya devam edebilecekler.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>