Google Go uygulaması makale okuyabiliyor

0

Google Go uygulaması

Google Go uygulaması okuma deneyimini daha hızlı ve rahat hale getiriyor. Artık Google Go uygulaması ile makaleler, web yazıları okunabiliyor.

Google Go uygulaması ile okuma-dinleme deneyimi

Teknolojinin getirdiği yenilikler, okuma ve yazma deneyiminde de dönüşüme neden oluyor. Artık içeriklerin dijitalleşmeye başladığı günümüzde Google Go, önemli bir yenilik sunuyor. Okumak için zaman bulmakta zorlanan kullanıcılar, okumak istedikleri makale veya sayfayı Google Go’ya kaydedebilir ve bunu okumak yerine dinleyebilirler.

20’den fazla dilde hizmet veren uygulama, x2 okuma hızı seçeneğiyle de kullanıcıların farklı tercihlerine cevap veriyor. Google Go ile herhangi bir anlatıcıya ihtiyaç duyulmuyor. Bu sayede araba sürerken, işten sonra uzanmış dinlenirken okumak istenen yazılar dinlenebiliyor.

Brezilya, Endonezya, Hindistan, Nijerya, Kenya, Güney Afrika ve Gana gibi ülkeler dahil olmak üzere 28 farklı ülkede kullanıma sunulan uygulmanın, dil öğrenmek için de kullanılabileceği belirtiliyor

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>