Google Search On etkinliği geliyor

0

Google Search On etkinliği ile teknoloji severlere büyük bir sürpriz yapacak. Etkinliğin 15 Ekim’de düzenleneceği sürpriz bir şekilde duyuruldu.

Google Search On 15 Temmuz’da

Her yıl I/O etkinliğiyle takipçileriyle buluşan Google, sürpriz bir etkinliğe imza atacak. Google, 15 Ekim’de Search On isimli bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu.

Koronavirüs salgını bu yıl etkinlik dünyasını derinden etkiledi. Birçok etkinlik ertelenirken, artık dijital ortamda yapılmaya başlandı. Google de farklı bir konsepte sahip Search On isimli etkinliği ile takipçileriyle buluşacak.

İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan bu etkinlik, YouTube’dan canlı olarak yayınlanacak. Google’ın etkinlikte yapay zeka odaklı yeniliklerden bahsedeceği tahmin ediliyor. Özellikle de yapay zekanın en son gücünden faydalanılacak çalışmalardan bu etkinlikte bahsedilecek.

Ayrıca Google’ın Asistan, Haritalar ve diğer hizmetleriyle de ilgili bazı yeniliklerden bahsetmesi bekleniyor. Sürprizlerle geçmesi gereken bu etkinlikle ilgili gelişmeleri, Techinside’dan takip edebilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>