Hem büyük girişimlere hem küçük işletmelere: Dell PCaaS17

0

Uzaktan çalışanların en büyük ihtiyacı tabii ki doğru çözümler. Bu çözümler hem ofis çalışanları hem de uzaktan çalışanlar için son derece önemli. Dell Technologies de düzenlediği dijital basın toplantısında her iki tip çalışan için de işlerin daha verimli devam etmesini sağlayacak çözümlerini ve iş bilgisayarlarını tanıttı. Dell PCaaS17 özellikleri ile hem büyük girişimlere hem küçük işletmelere hitap ediyor.

Dell PCaaS17 ve dahası

Dell ve Intel’in gerçekleştirdiği araştırmaya göre, uzaktan çalışanların en önemli ihtiyaçları arasında şunlar yer alıyor:

Yüksek hızlı bağlantı: Kablosuz teknolojilerinin gelişmiş olduğu cihazlar tercih ediliyor.

Gelişmiş güvenlik: IT’nin üretkenliği engellemeyecek kadar kurallarını uygulayabildiği cihaz ve çözümler çalışan verimliliğini artırıyor.

Daha akıllı toplantılar: Uzaktan çalışan ya da sahada görevli çalışanlar için iş bağlantısını kaybetmeyeceği teknolojiler talep ediliyor.

Hareket edebilme kabiliyeti: İnce, hafif ve şarj süresi uzun olan bilgisayarlar evden ya da dışarıda bir kafede çalışmayı kolaylaştırıyor.

Dell pcaas17

Profesyoneller; Latitude, Precision ve OptiPlex cihazlarında bulunan Yapay Zeka (AI) tabanlı otomatikleştirilmiş optimizasyon teknolojisi Dell Optimizer3 ile daha akıllıca çalışabiliyor. Yerleşik yazılım, her bir kullanıcının nasıl çalıştığını öğrenir ve ellerindeki en önemli göreve odaklanabilmelerine yardımcı olmak için kullanıcıların davranışlarına adapte oluyor.

Unified Workspace ile BT profesyonelleri daha ilk günden çalışmaya hazır deneyimler elde edebilme esnekliğine kavuşuyor. Yeni Dell Workforce Persona QuickStart ile BT departmanları, uzaktan çalışanlardan içerik oluşturuculara ve mühendislere kadar çalışan ihtiyaçlarını, çalışma tarzını ve konumunu en iyi şekilde destekleyecek cihazları dağıtılmak üzere belirleyebilir.

Dell Technologies on Demand portföyünün bir parçası olan Dell PCaaS17 ile büyük girişimlerden küçük işletmelere kadar tüm şirketler, çalışma sermayesinin yönetimine yardımcı olması için Dell’in bilgisayarlarına, desteğine ve yazılımlarına makul, tahmin edilebilir maliyetlerlerle erişebilir. İşletmeler, filolarını en yeni bilgisayarlarla 36 ayda bir tazeleyebilir ve BIOS düzeyindeki sessiz saldırılara karşı bile koruma sağlayan sektörün en güvenli ticari bilgisayarlarını18 edindiklerini bilerek rahatça çalışabilirler.
Latitude, Precision ve OptiPlex portföylerinden oluşan yeni cihazlar, geri dönüştürülmüş malzemeleri, sürdürülebilir ambalajları, enerjiyi verimli kullanan tasarımları ve EPEAT Gold tescilleriyle Dell’in sürdürülebilirliğe bağlı kalma ilkesini ileri taşıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>