Her Spam’ciden bir dolar alsanız!

5

 

wrteWrte.io adlı e-posta servisi sayesinde hem gereksiz postalardan kurtulmak, hem de size mutlaka içerik ulaştırmak isteyenlerden ücret almak artık mümkün.Yapılması gerekenler ise bir hayli basit. İlk önce @wrte.io uzantılı, kişiye özel e-posta hesabınızı alıyorsunuz, bu adrese direkt olarak posta alabildiğiniz gibi, başka bir adresten buraya yönlendirme de yapabiliyorsunuz.

Size bir e-posta yollamak isteyen kişi ya da kişiler, @wrte.io uzantılı adresinize gönderi yaptıklarında özel bir mesajla karşılaşıyor. Göndermek istenilen e-posta ya da postalar için ne kadar ücret ödemesi gerektiği gösteriliyor, kolayca ödeme yapacak bir sistem sunuluyor.

İsteyenler kredi kartı ile ödeme yapabilirken, BitCoin ile ödeme de seçenekler arasındaki yerini almış. Ödeme onayı gelir gelmez, gönderilen e-posta sizin adresinize ya da diğer posta adresinize ulaşıyor. Ücret ise ya Stripe hesabınızda birikiyor, ya da isteğiniz dahilinde Watsi üzerinden yardım bağışı olarak sunuluyor.

wrte.io adlı sistem aldığınız postalara göre bir ortalama çıkartarak sizden de küçük bir komisyon kesintisi yapıyor.

Yeni projeyle birlikte hem gereksiz e-postaların önü tıkanıyor, hem de çift taraflı bir kâr durumu yaratılabiliniyor.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorumlar

  1. Yalnız sadece spam mesajlardan değil tüm mesajlardan ücret alıyor. Ayrıca kim e-posta atabilmek için 1 dolar öder ki?

  2. başlığa atfen söylüyorum,
    her spam için bir dolar ödesek… tv reklamı verelim daha iyi :D

  3. Gereksiz yerler için istenilen e postalar için idare eder denilebilir.Ancak onun yerine gereksiz e postalar için adres alıp istenildiği zaman o adresi vermek daha mantıklı

  4. Türkiye için geçerliliği olmayan durum. Stripe Türkiye’ye kayıt almıyor.

  5. bizde bağışlarız illa para cebimize girecek diye kaide yok

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>