HP büyüme planlarını paylaştı

HP büyüme planları
HP büyüme planları

HP büyüme planlarını 2021 Menkul Kıymetler Analizi Toplantısında paylaştı. Bilgisayardan baskı sektörüne kadar planlama belirtildi.

HP büyüme planlarını biildirdi

2021 Menkul Kıymetler Analizi Toplantısında HP, büyüme girişimlerini özetledi. HP’nin gelecekteki büyüme planları, herkesin bir bilgisayarının olduğu, baskı aboneliklerinin ve ambalajlamayı daha sürdürülebilir hale getirmek için 3D baskı sistemlerinin kullanıldığı bir dünya olan hibrit çalışmaya bağlı olacak.

CEO Enrique Lores ve ekibi, şirketin temel bilgisayar ve baskı işini güçlendirdiğini, 3D baskı, hibrit çalışma ve dijital hizmetler gibi trendler aracılığıyla büyümeyi kolaylaştırdığını ve yarattığını vurguladı.

Şirkete göre, PC önemli bir merkez görevi görecek ve HP’nin kişisel sistemler işi, toplam adreslenebilir pazarının 2024 yılına kadar 560 milyar dolara yükseldiğini görecek. Video konferans, perakende satış noktası, ticari ve oyun, tüm PC yükseltmelerini yönlendirecek.

Baskı işindeki dönüşüme de HP ayak uydurmaya devam ediyor. HP’nin Anında Mürekkep abonelik tabanı 10 milyonu aşıyor ve HP, 2021 mali yılı için yaklaşık 500 milyon dolarlık abonelik geliri planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz