Techinside Google News
Techinside Google News

INFLOW Global Summit, yarın influencer’ları buluşturuyor

INFLOW Global Summit&Awards’19,  yerli ve yabancı influencer’ları, yarın ajanslar ve markalarla buluşturmaya hazırlanıyor

INFLOW Global Summit&Awards’19, yarın influencer pazarlaması alanındaki fikir liderleri ve sektör profesyonellerini buluşturuyor. Marka ve influencer görüşmelerinin de yer alacağı etkinlikte alanında uzman kişiler tarafından paneller de gerçekleştirilecek.

- Advertisement -

ABD, Rusya, Almanya, Hindistan, İsveç, Danimarka, İtalya, İspanya’nın da aralarında bulunduğu 25  ülkeden 80’den fazla influencer katılacağı etkinlikte, 100’ü aşkın yerli influencer da yer alacak. 

INFLOW Kurucu Ortağı Afşın Avcı, Twitch Yaratıcı Pazarlama Uzmanı Ryan Lee, Facebook Dikey Strateji Lideri Irmak Emekdaş ve Kişisel Marka Uzmanı Leonard Kim’in de aralarında bulunduğu kendi alanında profesyonel isimler, 22 Ekim’de gerçekleşecek konferanslarda katılımcılara sektördeki gelişmelerden ve kendi deneyimlerinden bahsedecek.

Markalarla influencer’ların buluşma noktası

INFLOW, Brand to Influencer (B2I) sistemi ile sektörünün önde gelen markalarını ve dünyaca ünlü influencerlarla bir araya getirecek. Markalar, influencerlara stratejilerini, bakış açılarını anlatma fırsatı bulacak, influencer’lar ise markalar için yaratabilecekleri içerik fikirlerinden bahsedecek.

Geçtiğimiz yıl dünyanın dört bir yanından gelen güzellik, bakım, moda gibi konularda yüksek takipçili 100’e yakın yabancı ve çok sayıda yerli influencer, İstanbul’da ağırlandı. Influencer pazarlaması alanındaki fikir liderleri, sektör profesyonelleri, yerli ve yabancı influencer’ları buluşturan zirve boyunca Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube kanallarında toplam bin 184 paylaşım yapıldı. 13 milyon dolar medya değerine sahip paylaşımlarla, dünya çapında yaklaşık 500 milyon kişiye erişim sağlamış oldu.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir