iPara, BDDK lisansı aldı!

0

Online ödeme sistemi alanında çalışan iPara, ödeme işlemlerine aracılık etmek konusunda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansının sahibi oldu. 

2012 yılından bu yana getirdiği yenilikler ve üye işyerlerine sağladığı fark yaratan çözümleri ile sektörün en önemli oyuncuları arasında yer alan iPara şirketi faaliyetlerine BDDK lisansı ile devam edecek. 6493 sayılı “Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu” uyarınca iPara ödeme işlemlerine aracılık eden şirketlerin arasındaki yerini aldı.

iPara, kendi pazar yeri çözümünü geliştirdi

Konu ile ilgili bir açıklama yapan iPara Satış ve Operasyon Direktörü Avşar Dirgin, “Hizmet verdiğimiz firmalara maliyet tasarrufu ve satış avantajı sağlayan, fark yaratan çözümleri sunmaya devam edeceğiz. Son olarak pazar yerlerinin hali hazırda yaşadıkları ödeme altyapısı sorunlarından yola çıkarak farklı iş modellerine uyum sağlayabilen ve ihtiyaçlara cevap verebilen daha esnek ve kulanımı kolay yeni nesil pazar yeri çözümümüzü geliştirdik. Ödeme sistemi hizmetlerimiz dışında başlattığımız Uçuran Fırsatlar Programımız ile üye işyerlerimize kargo, insan kaynakları, elektrik, su, danışmanlık; e-posta yönetimi konularında birçok firma ile işbirlikleri yaparak özel avantajlar ve tedarik olanakları sunuyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>