Lenovo ve Zoom ortaklık kurdu

0

Lenovo ve Zoom

Lenovo, çalışan kişiler için kolaylık sağlayacak bir anlaşma yaptı. Lenovo ve Zoom arasındaki anlaşmayla ThinkSmart cihazlar daha kolay kullanılabilecek.

Lenovo ile Zoom arasında işbirliği

Bilgisayar sektöründe HP ile en yüksek satış sayısına sahip olan Leonov, ortaklıklar kurarak kullanıcı dostu bir politika izliyor. Bunun için Lenovo ile Zoom arasında işbirliğine gidildi.

Yapılan anlaşmayla Lenovo’nın Think Smart Hub cihazları, artık Zoom ile gelecek. 4 mikrofonu bulunan bu cihazı kullanan çalışanlar, çalışma arkadaşlarıyla çok rahat ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilecek. Zoom Rooms platformu üzerinden çalışacak cihazla içerikler de gerçek zamanlı bir şekilde gönderilebilecek.

Ayrıca yeni gelen ThinkSmart Manager yazılımı sayesinde cihazın yönetimi de oldukça kolay bir hal alıyor. ThinkSmart’ın 8 inc boyutundaki dokunmatik ekranı ve bağlantı özellikleri de dikkate alındığında çalışanlar için büyük kolaylıklar sağlanacağını söyleyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>