Mercedes ile 50. Yılda 50 Startup!

0

Türkiye’deki 50 yılında Mercedes-Benz‘den anlamlı bir proje geliyor. Teknolojiye ve girişim potansiyeli olan genç fikirlere yoğunlaşmak isteyen şirket, 50. Yılda 50 Startup projesini başlattı.

Mercedes’ten genç girişimcilere büyük destek

Bu projeye başvuran fikirler arasında yapılacak yarışmada seçilecek 50 Startup projesine tam 500 bin TL destek sağlanacak. Genç fikirler ve genç projelerle beraber yürümek isteyen Mercedes-Benz, hazırlamış olduğu mikro site aracılığıyla başvuruları değerlendiriyor.

Projeyle ilgili detaylara ise Mercedes-Benz Türk Ar-Ge Merkezi Müdürü Mustafa Üstertuna ve Mercedes-Benz Türk CIO Gökçe Bezmez’in anlattığı video röportaj ile ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya ise buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>