Messenger Dünya Kupası filtreleri ekliyor

0

Messenger Dünya Kupası

Messenger Dünya Kupası için yenilik sunan platformlardan biri oldu. Messenger Dünya Kupası temalı filtreleri ile kullanıcı dostu bir çalışmaya imza attı.

Messenger Dünya Kupası temalı filtreler sunuyor

Twitter, Facebook gibi birçok platform, Dünya Kupası heyecanını kullanıcılarına yaşatmak için yenilikler sunuyor. Son olarak Facebook Messenger da bu yeniliklere eklendi. 14 Haziran’da başlayacak olan Dünya Kupası heyecanını kullanıcılarına yaşatmak isteyen Messenger, bu alanda yenilik getiren ilk sohbet platformu oldu. Kullanıcılar Messenger aracılığıyla filtreler ve temalar ekleyebilecekler.

Sunulan yenilik, Facebook Messenger’ın kamerasını kapsıyor. Kameraya eklenen filtreler ile kullanıcılar sohbet sırasında birbirlerine destekledikleri ülke bayraklarına uygun şekilde peruklu fotoğraflar gönderebilecek. Ayrıca her ülke bayrağı için özel çerçeve efekti de sunulacak. Ek olarak Messenger, birkaç oyunla da kullanıcılar arasında bu heyecanı yaşatarak daha fazla etkileşim almayı hedefliyor. Örneğin; Messenger oyunlar sekmesinden indirilebilen Golden Boot ile oyuncular serbest vuruş becerilerini geliştirebilecekler.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>