Microsoft bulut taşıma şirketi satın alıyor

0

Microsoft bulut taşıma

Microsoft bulut taşıma şirketi Mover’ı satın almaya hazırlanıyor. Bu satın almayla Microsoft, bulut taşınması konusunda uzmanlardan faydalanarak, oluşabilecek hataları engelleyecek.

Microsoft bulut taşıma işlerini verimli hale getirecek

Microsoft, henüz maddi şartları açıklanmayan bir anlaşmayla, bulut taşıma şriketiMover’ı satın almaya hazırlanıyor. Microsoft, müşterilerin dosyalarını Windows, Office 365 ve Intune paketlerinden Microsoft 365’e geçirmelerine yardımcı olmak için Mover’in teknolojisinden yararlanmayı planladığını belirtti.

Microsoft’un şu anda FastTrack ve SharePoint gibi geçiş araçları bulunsa da müşterilere servis seçeneği olarak Mover’ın da eklenmesi hedefleniyor.

“Cloud File Migrations, for Business” sloganıyla hizmet veren Mover’ın, Microsoft 365’e planlama, analiz etme ve taşıma yetenekleri konusunda iyileştirme sunması bekleniyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>